در روز ۲۴ مرداد ساعت ۱۲:۳۰ مدیرعامل و مدیر فروش شرکت امید سپهر با آقای فرهان امیر مدیرعامل هلدینگ HSC دیدار کردند.این نشست در محل کارخانه آکوا ترک برگزار شد. در ابتدای جلسه آقای فرهان امیر شرکت های زیر مجموعه خودشان را معرفی کردند و سپس آقای مهندس محسنی شرکت های هلدینگ امید را به تفکیک زمینه فعالیت معرفی نمودند.

اقای فرهان از اینکه یک گروه صنعتی در زمینه تصفیه آب در ایران شروع به فعالیت کرده است ابراز خوشنودی کردند و گفتند هرچقدر شرکتهای فعال در این حوزه روحیه تولیدی و صنعتگری بیشتری داشته باشند، شاهد ارتقاء تکنولوژی ساخت در این صنعت خواهیم بود.ایشان با اشاره به اینکه از محصولات تولیدی هلدینگ امید در مونتاژ دستگاههای تولیدی خود استفاده کرده است افزود: هم اکنون این محصولات در آفریقا و اروپا توسط مجموعه آکواترک فروش رفته است و قادریم توسعه بازار بیشتری داده و حجم خرید محصولات را بالا ببریم.

در ادامه نشست از نمایشگاه محصولات تولیدی آکواترک و همچنین خط تولید شرکت HSC بازدید به عمل آمد و مدیران شرکت امید سپهر در ضیافت نهار مدیرعامل اکواترک حضور پیدا کردند.

لازم به ذکر است آکوا ترک در سال ۲۰۱۸ به عنوان سومین صادرکننده برتر ترکیه شناخته شده است و هم اکنون با ۳۵۰ نفر نیروی کار بعنوان یکی از بزرگترین فعالین حوزه تصفیه آب در ترکیه فعال است.این شرکت هم اکنون به چند کشور اروپایی و افریقایی صادرات منظم دارد

aqua turk 2
aqua turk 3

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!