تولید امید سپهر پاسارگاد

دپارتمان تولید

 

شرکت تولیدی صنعتی امید سپهر پاسارگاد با هدف تولید ‌دستگاه های تصفیه اب با برند پایس در سال ۱۴۰۰ تاسیس شد؛ و اکنون در کمتر از ۲ سال فعالیت، با تکیه بر دانش نیروهای تولیدی متخصص، ابزارالات بروز و در فضایی با وسعت بیش از ۱۰۰۰۰ متر مربع تبدیل به یکی از برترین تولید کنندگان صنعت تصفیه آب ایران می باشد. واحد تولید شرکت امید سپهر پاسارگاد همواره بدنبال تولید محصولات با کیفیت و بدون ایراد بود است و همین راستا کنترل کیفیت محصولات به شکل ۱۰۰ درصدی و بصورت خودکنترلی در تمامی خطوط تولید در حال انجام می باشد.

R&D و کنترل کیفی امید سپهر پاسارگاد

دپارتمان آزمایشگاه

 

واحد آزمایشگاه شرکت امید سپهر پاسارگاد توانسته است همواره پشتیبان و یاری گر واحد کنترل کیفیت اقلام ورودی، در کنترل و تایید صلاحیت کلیه اقلام ورودی در حوزه های کیفی و تست های مکانیکی از جمله تست های خستگی، تست فشار، تست نشتی ، تست تخریب و... باشد. همچنین واحد آزمایشگاه شرکت امید سپهر پاسارگاد این آمادگی را دارد در زمینه تست های کیفی و مکانیکی قطعات صنعت تصفیه آب با سایر همکاران این حوزه نیز همکاری نماید.

بازگانی داخلی امید سپهر پاسارگاد

دپارتمان بازاریابی و فروش

 

واحد بازاریابی و فروش به عنوان حلقه اتصال مشتریان به شرکت، از اهمیت بالایی در سازمان ما برخوردار می باشد.مشتری مداری و حفظ ارتباط و تعامل مناسب با مشتریان عزیز، سرلوحه تمامی کارکنان این واحد بوده و کلیه پرسنل شاغل در واحد بازاریابی و فروش با رعایت اخلاق حرفه ای موظف به تامین نیاز مشتریان می باشند.
مدیریت بازاریابی و فروش مسئول عرضه و فروش محصولات شرکت دربازارهای داخلی و خارجی، تعیین خط مشی فروش بازاریابی محصولات شرکت در راستای دستیابی به درآمد پیش بینی شده، ارائه برنامه های بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت فروش، تهیه پیشنهاد در مورد سیاست های تجاری و قیمت گذاری و تلاش برای دستیابی شرکت به نتایج مورد نظر اقتصادی می باشد.

 

صادرات امید سپهر پاسارگاد

دپارتمان بازرگانی خارجی

 

بازرگانی بین‌الملل یا خارجی شکلی از تعاملات است که در خارج از مرزهای بین‌المللی صورت می‌گیرد. به عبارت دیگر بازرگانی بین‌الملل، روابط تجاری میان کشورها یا همان صادرات و واردات است. واحد بازرگانی خارجی شرکت امید سپهر وظیفه برنامه‌ریزی و هدایت امور مربوط به تجارت بین المللی در زمینه مبادله کالاها و خدمات، برنامه‌ریزی مالی، لجستیک و پرداخت‌ها را به عهده دارد. مسئولیت‌های امور مربوط به تبادل کالا و خدمات را در خارج از مرزهای کشور دنبال می‌کند. هرکدام از حوزه‌های بازرگانی و تجارت چالش‌های خاص خود را دارند. بااین‌حال بازرگانی خارجی به علت حوزه گسترده فعالیت، چالش‌های مربوط به حمل و نقل و لجستیک، قوانین پیچیده تجاری، دشوار بودن تحقیقات بازار و مسائل مالی، فعالیت چالش‌برانگیزتری است.